Moederdag Verwennerij Menu
Verras moeder(s) met een verwennerijMenu op zondag 14 mei bij ons in de Baeckermat.
Een mooi ontbijt&lunchmoment samen!
Lees verder voor meer informatie
Verras moeder(s) met een verwennerijMenu op zondag 14 mei bij ons in de Baeckermat.
Een mooi ontbijt&lunchmoment samen!
Lees verder voor meer informatie
We zijn volop bezig met leuke projecten en arrangementen voor aankomend seizoen. We vertellen je graag meer over BIJkletsen met de imker op je vakantieadres en het Old but 'gold' timer arrangement.
Wow, wat hebben we genoten van het valentijnsdiner afgelopen dinsdag. Met dank aan Zanger Fabrice hebben we de avond op de dansvloer mogen afsluiten. We kijken al weer uit naar volgend jaar! Maar nu eerst CARNAVAL!
foto's: Westdorpe, het warmste dorp van Nederland
Smaken werden verfijnd en dankzij Marcin Beaufort hebben we onze product kennis mogen vergroten. Het beloofd een spetterend menu te worden! Via onderstaande foto's geven we alvast graag een sneak-peek! Er zijn nog een aantal tafels voor het valentijnsmenu vrij! Reserveer dus zeker nog een tafel via de link.